Środa, 19 Cze 2019
You are here: Home HISTORIA 2013-14 Wycieczka po gminie Grójec

Módl się za wszystkich, nawet za nieprzyjaciół. PO TYM CIĘ POZNAJĄ, ŻEŚ UCZNIEM CHRYSTUSA...

Wszyscy mamy czuwać nad tym, aby w Polsce nie było już głodnych, nagich, bezdomnych.

Wycieczka po gminie Grójec PDF Drukuj Email
Czwartek, 26 Czerwiec 2014 21:09

Wycieczka klas II

Dnia 24.06.2014 rok (wtorek) uczniowie klas 2c, 2g i 2e wraz z nauczycielami: p. Anną Kazimierską, p. Ewą Płocińską, p. Markiem Kuligiem oraz p. Beatą Ryńską udali się na wycieczkę po Gminie Grójec.

Zwiedziliśmy m.in:
- Stację uzdatniania wody na ul. Zdrojowej
- Stare wysypisko śmieci w Zalesiu
- Żwirowisko
- Grób Kozietulskiego przy Kościele w Belsku Dużym

Naszym głównym punktem wycieczki był Rezerwat Przyrody w Modrzewinie, po którym oprowadzał nas leśniczy, opowiadając nam różne ciekawostki dotyczące tego miejsca. W ramach doradztwa zawodowego zapoznaliśmy się z zawodem, który wykonuje. Kto wie, może za kilka lat to ktoś z nas będzie oprowadzał uczniów gimnazjum? Wycieczka z pewnością zbliżyła nas do lepszego zapoznania się z naszą gminą. Zdecydowanie możemy zaliczyć ją do udanych.

Weronika Kosińska 2c

Ostatnio zmieniany w Czwartek, 26 Czerwiec 2014 21:26