Środa, 19 Cze 2019
You are here: Home HISTORIA 2013-14 Zakończenie szkoły dla klas III

Translator

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Krucjata Miłości Prymasa

Pracuj rzetelnie, bo z owoców twej pracy korzystają inni, jak ty korzystasz z pracy drugich.

Według Prymasa

Jesteśmy mocni w wierze, ale... Słabi w czynie.

Zakończenie szkoły dla klas III PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 26 Czerwiec 2014 20:16

Najlepsi absolwenci

Dyplom wzorowego ucznia i list gratulacyjny dla rodziców:

Sylwia Zielińska III H 5,72
Jakub Chryn III H 5, 66
Klaudia Jędrzejewska IIIA śr. 5.44
Joanna Smouch IIID śr. 5.44
Julia Świdzińska IIIi śr. 5.44
Natalia Kulczyk IIIE śr. 5.61
Marta Olak IIIF śr. 5.56
Aleksandra Jakubowska IIIF śr. 5.50
Maciej Małecki IIIF śr. 5.50

 

 Nagrody książkowe Świadectwo z paskiem 
 III A
Klaudia Jędrzejewska śr. 5.44

 
Dominika Matulka śr. 4,83,
Mateusz Thomas śr. 4.78

 III B
Barbara Górecka śr. 5.33
Marta Jakubczyk śr. 5.22
Rafał Janus śr. 5.00
 
 III C
Kacper Siwiec śr 5,39

Gloria Ławniczak śr. 4.78,
Aleksandra Kaczyńska śr. 5.06
III D
Joanna Smouch śr. 5.44
Patrycja Ślusarskiej śr. 5.06
Aleksandra Prokop śr. 5.00
Bartosz Fijałkowski śr. 5.00
Klaudia Smętek śr.-4. 89
Mateusz Janusz śr.- 4.78
III E
Natalia Kulczyk – 5.61
Patrycja Dalba – 5.33
Daniel Karpiński – 5.11

Kamila Komarnicka śr. - 4.94
Magdalena Maciocha śr.– 4.83
III F
Marta Olak – 5.56
Aleksandra Jakubowska – 5.50
Maciej Małecki – 5.50
Sandra Oleksy 5.28
Arkadiusz Górecki – 5.28
Bartosz Andrychowicz – 5.22
Magdalena Kłos -5.17
Karol Nowakowski śr. – 4.83
Wojciech Katana śr. – 4.78

III G
Justyna Badowska -5.17
Przemysław Dziubiński -5.06
Weronika Mańka – 5.00
Joanna Nikołow śr. - 4.94
III H
Sylwia Zielińska – 5.72
Jakub Chryn – 5.66
Mateusz Stasiak -5.28
Karolina Bergel – 5.22
Klaudia Domańska -5.11
Ewa Majewska -5.00
Maciej Snopek – 5.00
Łukasz Zalewski -5.00
 
III i
Julia Świdzińska -5.44
Małgorzata Woźniak -5.00
Jacek Bugalski .śr.- 4.77
III J
Adrianna Bolikowska -5.22
Grzegorz Szczygielski- 5.06
Mateusz Krzyżanowski -5.00
Agata Chudaszek śr. - 4.89
Aleksandra Mikowska śr. - 4.89
Agata Mrola śr. – 4.83

  Praca społeczna

- wolontariat:

Wojciech Dobrowolski 3c
Marta Olak 3F
Magdalena Kłos 3F
Aleksandra Jakubowska 3F
Amanda Pielaszek 3F
Mariusz Konojacki 3F
Sebastian Kamiński 3G
Ewelina Pietrzak 3G
Justyna Badowska 3G
Karolina Bergel 3H
Sylwia Zielińska 3H
Paulina Smolińska 3H
Ewa Majewska 3H

- Inżynieria akustyczna

Maciej Małecki III F
Karol Nowakowski III F

Samorząd Szkolny

Wiktoria Kalbarczyk 3D
Bartosz Fijałkowski 3D
Mariusz Konojacki 3 F

Poczet sztandarowy

Agata Chudaszek,
Weronika Ślusarek,
Michał Hryniewicki – wszyscy z 3j

Reprezentowanie szkoły w środowisku bliższym i dalszym

- Działalność artystyczna – muzyczna

Karolina Płatek
Barbara Górecka
Maciej Rosłoniec

- Poprawna Polszczyzna

Joanna Nikołow III G

Finalistka Kuratoryjego Konkursu Polonistycznego

Joanna Smouch III D

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Bartosz Andrychowicz z IIIF
Mateusz Stasiak z IIIH

Ogólnopolski program „Młodzi Przedsiębiorczy" pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej

Katarzyna Głowa
Małgorzata Woźniak z 3i .

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na Temat Ekologii i Ochrony Środowiska „EKOTEST"

Kulczyk Natalia z 3e i
Jakubo Chryn z 3h
Natalia zdobyła 12 a Jakub 13 miejsce na 14.832 uczestników.

Projekt „Szkoła dialogu"

Joanna Nikołow 3g
Mateusza Stasiak 3h
Klaudia Maj 3c
Kacepr Siwiec 3c

Trzyletnie osiągnięcia sportowe

Oliwia Grodzicka IIIB
Aleksandra Szymańska IIIB
Maciej Małecki IIIF
Piotr Łagoda IIIF
Sebastian Zakrzewski IIIg
Wiktoria Katana IIIH
Sandra Sałajczyk IIIH
Tomasz Lutek IIIi
Oskar Sygnarkek IIIi
Alan Sygnarek IIIi
Dawid Puzyrkiewicz IIIj
Kacper Sołtysiak IIIj
Piotr Pater IIIJ

Stuprocentowa frekwencja

Arkadiusz Górecki kl. IIIF
Kamila Kołudzkaa kl. IIIF
Piotra Pater IIIJ
Grzegorz Szczygielski IIIJ
Konrad Korczak IIIB
Kamila Sadza IIIH

Podziękowania dla rodziców za pracę na rzecz szkoły

Katarzyna Szczepańska 3j
Ewa Puzyrkiewicz 3j
Ewa Rejer 3f
Marek Mrola 3j
Witold Szczygielski 3j
Dariusz Fijałkowski 3d

DSC01579DSC01580DSC01581DSC01582

 

Ostatnio zmieniany w Poniedziałek, 30 Czerwiec 2014 18:42