Środa, 19 Cze 2019
You are here: Home HISTORIA 2013-14 Ekotest i meditest

Translator

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Krucjata Miłości Prymasa

Szanuj każdego człowieka, bo Chrystus w Nim żyje, bądź wrażliwy na drugiego człowieka, twojego brata.

Według Prymasa

Bóg rządzi narodami, a nie taka czy inna wola ludzka.
Najważniejsze jest zwycięstwo nad małym, czymś niesłychanie małym - nad sobą.

Ekotest i meditest PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 24 Czerwiec 2014 07:04

Ekologia i zdrowie

W tym roku szkolnym trzecioklasiści z naszej szkoły po raz pierwszy przystąpili do ogólnopolskiego konkursu wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony pt. MEDITEST oraz wzięli udział w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska pt. EKOTEST. W MEDITEŚCIE wzięło udział 26 uczniów z naszej szkoły. Na 8694 uczestników z całej Polski najwyższą lokatę w naszej szkole osiągnęła Klaudia Jędrzejewska kl. III A. W skali kraju zajęła 20 miejsce. Równie dobrze nasi trzecioklasiści, w liczbie 13 osób, wypadli w EKOTEŚCIE. Na 14832 wszystkich uczestników wyróżnienia wywalczyli: Natalia Kulczyk kl. III E – 12 miejsce w skali kraju oraz Jakub Chryn kl. III H – 13 miejsce w skali kraju. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Anna Jóźwik.