Wtorek, 21 Maj 2019
You are here: Home Biblioteka

Translator

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Krucjata Miłości Prymasa

Czynnie współczuj w cierpieniu. Chętnie spiesz z pomocą, radą, pociechą, sercem.

Według Prymasa

Jesteśmy mocni w wierze, ale... Słabi w czynie.

Godziny pracy biblioteki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 10 Marzec 2009 21:46

"Książka, to przyjaciel, który nigdy nie zdradzi"

Bibliotekę szkolną prowadzą: Małgorzata Andrychowicz i Wiesława Świąder

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI:

Poniedziałek: 8.00 – 15.30
Wtorek: 8.00 – 15.30
Środa: 8.00 – 15.30
Czwartek: 8.00 – 15.30
Piątek: 8.00 – 14.30

Nasza biblioteka zajmuje duże pomieszczenie, w którym znajduje się wypożyczalnia, czytelnia i kącik cichej pracy dla nauczycieli.

CZYTELNIA jest oddzielona od wypożyczalni regałami z księgozbiorem podręcznym i dysponuje 16 miejscami. Uczniowie mogą korzystać tu z wyposażonego w słowniki, encyklopedie i albumy księgozbioru podręcznego oraz przejrzeć czasopisma młodzieżowe i popularno – naukowe. Również nauczyciele znajdą tu najnowsze numery specjalistycznych czasopism z różnych dziedzin nauki. Umieszczono tu również dwa komputery z drukarką i z dostępem do Internetu do dyspozycji uczniów i nauczycieli.

WYPOŻYCZALNIA tu na regałach znajduje się księgozbiór główny naszej biblioteki. Uczniowie mają do niego swobodny dostęp. Mogą wybierać spośród poezji, powieści obyczajowych, przygodowych, historycznych i fantastyki a także literatury obcojęzycznej.Prezentacja o bibliotece

Ostatnio zmieniany w Niedziela, 07 Październik 2012 13:27