Niedziela, 24 Mar 2019
You are here: Home Dla Niepodległej

Translator

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Krucjata Miłości Prymasa

Przebaczaj wszystko wszystkim. Nie chowaj w sercu urazy. Zawsze pierwszy wyciągnij rękę do zgody.

Według Prymasa

Nie Kościół ma się dostosować do świata, lecz świat do Ewangelii.

Dla Niepodległej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 10 Listopad 2018 22:42

Spektakl "Moje serce jest biało-czerwone"

Uczniowie klas trzecich Oddziałów Gimnazjalnych pod kierunkiem pań Anety Dębek – nauczycielki języka polskiego i Barbary Dąbrowskiej – nauczycielki fizyki i przedmiotów artystycznych wystąpili dn. 9 i 10 listopada 2018r. w GOK-u ze spektaklem patriotycznym pt. „Moje serce jest biało-czerwone". Przedstawienie składające się z kilku scen pokazujących walkę Polaków o niepodległość obejrzeli uczniowie klas IV – VIII PSP nr 2, klasy siódme i ósme PSP nr 1, gimnazjaliści i społeczeństwo Grójca. Ponad pięćdziesięcioro młodych artystów pokonało tremę i dało występ, którym publiczność była zachwycona. Piękna recytacja wskazująca na rozumienie tekstów literackich, ruch sceniczny, trafny dobór kostiumów do przedstawianych epok, porywający mazur i krakowiak, wrażliwość wokalna solistki to były ważne składniki sukcesu gimnazjalistów. Jeśli dodam do tego teatr światła i wyczucie aktorskie młodziutkich wykonawców będzie można mieć wyobrażenie o omawianym spektaklu. Serdeczne wyrazy uznania dla pań pracujących z uczniami nad ww. przedstawieniem.

Info Gimnazjum.

DSC08129DSC08130DSC08131DSC08133

118A3554118A3555118A3556118A3557

Ostatnio zmieniany w Poniedziałek, 19 Listopad 2018 09:35