You are here: Home Dla Niepodległej

Przebaczaj wszystko wszystkim. Nie chowaj w sercu urazy. Zawsze pierwszy wyciągnij rękę do zgody.

Nie Kościół ma się dostosować do świata, lecz świat do Ewangelii.

Dla Niepodległej PDF Drukuj Email
Sobota, 10 Listopad 2018 22:42

Spektakl "Moje serce jest biało-czerwone"

Uczniowie klas trzecich Oddziałów Gimnazjalnych pod kierunkiem pań Anety Dębek – nauczycielki języka polskiego i Barbary Dąbrowskiej – nauczycielki fizyki i przedmiotów artystycznych wystąpili dn. 9 i 10 listopada 2018r. w GOK-u ze spektaklem patriotycznym pt. „Moje serce jest biało-czerwone". Przedstawienie składające się z kilku scen pokazujących walkę Polaków o niepodległość obejrzeli uczniowie klas IV – VIII PSP nr 2, klasy siódme i ósme PSP nr 1, gimnazjaliści i społeczeństwo Grójca. Ponad pięćdziesięcioro młodych artystów pokonało tremę i dało występ, którym publiczność była zachwycona. Piękna recytacja wskazująca na rozumienie tekstów literackich, ruch sceniczny, trafny dobór kostiumów do przedstawianych epok, porywający mazur i krakowiak, wrażliwość wokalna solistki to były ważne składniki sukcesu gimnazjalistów. Jeśli dodam do tego teatr światła i wyczucie aktorskie młodziutkich wykonawców będzie można mieć wyobrażenie o omawianym spektaklu. Serdeczne wyrazy uznania dla pań pracujących z uczniami nad ww. przedstawieniem.

Info Gimnazjum.

DSC08129DSC08130DSC08131DSC08133