Wtorek, 21 Maj 2019
You are here: Home PATRON

Translator

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Krucjata Miłości Prymasa

Przebaczaj wszystko wszystkim. Nie chowaj w sercu urazy. Zawsze pierwszy wyciągnij rękę do zgody.

Według Prymasa

Dziś wszystko w Polsce woła, by zmobilizować duchowe siły Narodu do obrony życia nienarodzonych, do wierności ślubom małżeńskim, do podniesienia moralności współżycia małżeńskiego, do cnoty męstwa i wstrzemięźliwości, do czujności nad wychowaniem moralnym i religijnym młodzieży i dziatwy, aby z rodzin katolickich nie wyrastali ateiści i poganie.

Patron szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 20 Marzec 2009 21:29

PRYMAS TYSIĄCLECIA
Stefan Kardynał Wyszyński
Prymas Polski

3-VIII-1901 - 28-V-1981

 

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 24 Marzec 2009 19:02