Wtorek, 21 Maj 2019
You are here: Home

Translator

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Krucjata Miłości Prymasa

Czynnie współczuj w cierpieniu. Chętnie spiesz z pomocą, radą, pociechą, sercem.

Według Prymasa

Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska Polską była, aby w Polsce po polsku się myślało.

SPORT


Piramidy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 02 Czerwiec 2014 11:17

Lekcja gimnastyki

201403251018201403251020201403251022201403251024

KONSPEKT LEKCJI

Ostatnio zmieniany w Poniedziałek, 02 Czerwiec 2014 15:02
 
Lekcja pływania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 02 Czerwiec 2014 11:13

Zajęcia na basenie

cam00218[2]cam00223[1]cam00224[1]cam00229[1]

KONSPEKT LEKCJI

Ostatnio zmieniany w Poniedziałek, 02 Czerwiec 2014 15:48
 
Zawody na pływalni Wodnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 25 Marzec 2014 13:16

Grand Prix w pływaniu w Grójcu

W sobotę 18 stycznia na terenie grójeckiej pływalni WODNIK, odbyła się impreza, która już po pierwszej edycji weszła na stałe do kalendarza sportowego. Grand Prix Grójca w pływaniu, bo o niej mowa zgromadziło ponad 70 zawodników z Mazowsza. Najliczniej reprezentowana Victoria Radom wyjechała z wieloma medalami. Zwycięstwa odnosili również reprezentanci Raszyna, Warszawy, Warki, Piaseczna oraz gospodarzy z Grójca.

Projekt organizował Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze, ze szczególnym zaangażowaniem sekcji pływackiej. Zawodnicy podzieleni zostali na kategorie wiekowe: od 2005 i młodszych, 2004-2003 i tak dalej co dwa lata, aż po open. Uczniowie, którzy reprezentowali Publiczne Gimnazjum z Grójca zajęli odpowiednio - Kacper Ryczkowski – II miejsce (kraul – 50 m) i III miejsce (grzbiet – 50 m), Jakub Kosiorek – I miejsce (kraul – 50 m) i II miejsce (grzbiet – 50 m ), Weronika Stankiewicz – III miejsce (grzbiet – 50 m). Nagrodami były medale i dyplomy za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej i stylu. Pływano stylami dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. Dodatkową atrakcją była konkurencja pływania pod lustrem wody, w której wzięło udział bardzo dużo zawodników. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pakiet startowy.

Zawody przebiegały bardzo sprawnie, według założonego przez organizatora harmonogramu. Obsługę techniczną stanowili pracownicy ośrodka sportu i nauczyciele wychowania fizycznego grójeckich szkół. Sekretariat prowadzony był przez niezawodnych rodziców pływaków z Grójca, którzy otrzymali specjalne podziękowania. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej imprezy. Szczególnie zaś wolontariuszkom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i nauczycielom WF z Publicznego Gimnazjum z Grójca.

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 25 Marzec 2014 13:21
 
Turniej piłki halowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 25 Marzec 2014 11:45

Wewnątrzszkolny turniej piłki nożnej
w Publicznym Gimnazjum w Grójcu


Dnia 8 lutego 2014r. odbyły się eliminacje wewnątrzszkolnego halowego turnieju piłki nożnej. Jest to już druga edycja tych zawodów, które podobnie jak w zeszłym roku cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród uczniów naszej szkoły. W tym roku chęć udziału w rozgrywkach zgłosiło ponad dwadzieścia drużyn. Aby spopularyzować tę grę także wśród dziewcząt, podobnie jak w zeszłym roku regulamin turnieju wymagał aby w składzie każdej drużyny znajdowała się co najmniej jedna zawodniczka.

Turniej rozpoczął się uroczystym otwarciem podczas którego zawodnicy zostali zapoznani z przepisami gry oraz nauczyciele wychowania fizycznego przypomnieli o obowiązku przestrzegania zasad fair play podczas rozgrywek. Mecze eliminacyjne odbywały się systemem pucharowym. Zespół, który przegrał swój mecz odpadał z turnieju. Do rozgrywek finałowych awansowało 10 drużyn. Ten etap rozgrywek został zaplanowany na 22 marca 2014.

Etap finałowy rozpoczął się od powitania zespołów i przypomnienia zasad obowiązujących podczas turnieju. Pierwszy etap gier finałowych odbywał się systemem pucharowym. Zwycięskie pięć zespołów awansowało do ścisłego finału, w którym gry odbywały się systemem " każdy z każdym ". Do ostatniego momentu trudno było wskazać zwycięską drużynę. O klasyfikacji końcowej decydowały (zdobyte punkty, bramki, rzuty karne).

Zespoły, które zajęły pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami i dyplomami. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie upominki. Nagrody i słodycze ufundowane zostały przez Panią Dyrektor naszego gimnazjum.

W następnym roku szkolnym zapraszamy miłośników tej gry na kolejną edycję.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - III I
II miejsce - II F
III miejsce - III E

Organizatorzy:
Wieńczysława Kowalska i Mateusz Kalinowski

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 25 Marzec 2014 13:16
 
Delfinada 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 21 Marzec 2014 09:19

Delfiny po raz dwunasty z nami!


Dwunasta edycja Dalfinady odbyła się 15.03.3014 na naszym Grójeckim basenie Wodnik. Mimo fatalnej aury pogodowej i zimna, dzieci sprawiły, że atmosfera była gorąca! Dopingowały się nawzajem w każdej kategorii wiekowej i każdym stylu, a rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy z antersoli. Tym razem najliczniejszą grupą wiekową były dzieci do 11 i do 13 roku życia. Przybyło czterdzieści sześć zawodników, dlatego zawody przebiegły szybciej i sprawniej niż zwykle. Każdy uczestnik otrzymał dyplom, zwycięzcy w swoich kategoriach poza dyplomami otrzymali medale.

Delfinadę tradycyjnie zakończyła sztafeta familijna, nagradzana później pucharami. Podtrzymując emocje, rozpoczęliśmy losowanie nagród loteryjnych. Atrakcyjne fanty jeszcze bardziej podkręciły atmosferę. Do wylosowania były piłki do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, słuchawki bezprzewodowe, DVD, telewizor 22'' oraz tablet. Ale na tym nie zakończyliśmy nagradzania naszych zawodników. Po loterii dzieci otrzymały duży kosz, po brzegi wypełniony słodkościami. W mgnieniu oka zniknęło z niego wszystko!

Gdyby dzieciom zachciało się pić po wyścigach, dopingu i słodyczach, a napój z pakietu startowego okazał się niewystarczający, każdy mógł poczęstować się kolejnym! Nie było dziecka, które opuściłoby pływalnię z pustymi rękami. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zawody, które przede wszystkim mają na celu bawić, były udane i zachęcały do dalszej aktywności fizycznej z GOS Mazowsze. Naszą imprezę kolejny raz wspierali wolontariusze i nauczyciele wf z Publicznego Gimnazjum w Grójcu za co serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia na kolejnej edycji Delfinady!

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 25 Marzec 2014 11:43
 

Warning: Illegal string offset 'active' in /templates/td_zanet1/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /templates/td_zanet1/html/pagination.php on line 135

Warning: Illegal string offset 'active' in /templates/td_zanet1/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /templates/td_zanet1/html/pagination.php on line 135

Warning: Illegal string offset 'active' in /templates/td_zanet1/html/pagination.php on line 129

Warning: Illegal string offset 'active' in /templates/td_zanet1/html/pagination.php on line 135
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL