Wtorek, 21 Maj 2019
You are here: Home

Translator

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Krucjata Miłości Prymasa

Myśl dobrze o wszystkich - nie myśl źle o nikim. Staraj się nawet w najgorszym dostrzec coś dobrego.

Według Prymasa

Pamiętajcie, że i wy jesteście z pokolenia orłów. Niech to będzie dla was znakiem, programem i ukazaniem drogi... "wylęgajcie się" wszyscy na ziemi polskiej, która jest "gniazdem orłów" dla przyszłych pokoleń. W ramionach Jasnogórskiej Pani, waszej najlepszej Matki i Królowej Polski, szybujcie wysoko ku przyszłości Ojczyzny i Kościoła. 

Patron szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 20 Marzec 2009 21:29

PRYMAS TYSIĄCLECIA
Stefan Kardynał Wyszyński
Prymas Polski

3-VIII-1901 - 28-V-1981

 

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 24 Marzec 2009 19:02